Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

medycyna-estetyczna

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 24.06.2014
Nasza firma jest wiodącym przedsiębiorstwem skandynawskim, który specjalizuje się w oferowaniu produktów wybielających zęby. Dostarczamy produkty do pielęgnowania jamy ustnej, które mogą być używane w warunkach domowych. Działamy na terenie Polski oraz krajów skandynawskich, jak Szwecja, Norwegia oraz Finlandia. Gwarantujemy bezpieczne produkty do wybielania zębów, które posiadają atesty oraz przeszły wszystkie niezbędne testy. Naszym klientom gwarantujemy darmową przesyłkę, bezpieczne płatności, szybką dostawę.
Strona jakjedwabspa.pl

jakjedwabspa.pl

Dodano: 25.11.2015
Czy chciałbyś zrelaksować się po całym dniu pracy i stresu? Salon SPA Jak Jedwab zapewni ci odpowiedni poziom spokoju i relaksu dzięki zabiegom odnowy biologicznej, masażom, medycynie estetycznej i zabiegom wyszczuplającym sylwetkę. Pozwól sobie na odrobinę relaksu w nastrojowym otoczeniu naszego gabinetu, który zapewni ci odpoczynek od zgiełku miasta. Nasi masażyści sprawią, że napięcie zniknie z twojego ciała, a profesjonalna mezoterapia bezigłowa oraz endermologia pozwoli przywrócić skórze dawny blask.
Więcej o firmie: Masaż Łódź
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 11.06.2016
Jesteśmy związani z rynkiem medycyny estetycznej, a także z laseroterapią, która skutecznie przeciwstawia się zbędnemu owłosieniu. Depilujemy z powodzeniem wszystkie części ciała, całkowicie bezpiecznie. Udzielamy za darmo konsultacji w Poznaniu oraz drogą multimedialną. Zachęcamy kobiety i mężczyzn do wizyty odmładzającej, która działa długoterminowo, a często do końca życia. Dodatkowe plusy naszej oferty do mezoterapia igłowa i karboksyterapia pozwalająca przywrócić jędrność ciału. Zapraszamy na konsultacje do salonu Laser DeLux.
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 04.04.2016
Nasze salony działają na terenie całego kraju, w największych miastach zapewniając naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi dotyczące realizowania najwyższej jakości zabiegów estetycznych oraz laserowych. Posiadamy komfortowe warunki, w których wykonywane są poszczególne zabiegi, co znów pozwala nam gwarantować również komfort wykonywania poszczególnych zabiegów. Zapewniamy również zabiegi wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Strona LaserCare

LaserCare

Dodano: 17.09.2016
Oferujemy naszym klientom na terenie Warszawy wykonanie zarówno zabiegów laserowych pozwalających na uzyskanie na długie lata gładkiej skóry poprzez depilację laserową, jak też zabiegów pozwalających na usunięcie różnych problemów, które wpływają negatywnie na wygląd skóry, jak między innymi zabiegi usuwania przebarwień czy rozstępów. W naszej firmie zapewniamy wykonanie poszczególnych zabiegów z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych urządzeń laserowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu w ramach naszej strony!
Strona Proclinic

Proclinic

Dodano: 11.05.2016
Działalność naszego centrum medycznego, którego siedziba mieści się na terenie Wrocławia zapewniamy naszym pacjentom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które wykonuje w naszym centrum zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin medycznych, jak ginekologia, laryngologia a także chirurgia plastyczna. Posiadamy zarówno komfortowe warunki, w których realizujemy leczenie a jednocześnie nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz medyczny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu!

Giń pryszczu!

Trądzik to uciążliwe schorzenie, które niestety czasem trzeba leczyć latami. Jednak trzeba stosować się do zaleceń dermatologa i używać odpowiednich specyfików, ponieważ nieleczony albo źle leczony trądzik może być powodem powstawania blizn.

więcej

Technologia ultradźwiękowa w medycynie

Za pomocą technologii ultradźwiękowej lekarze są w stanie dokładnie ocenić stan wewnętrznych organów pacjenta. Urządzenia używane na co dzień w badaniach EKG oraz USG są niezwykle pomocne w wielu dziedzinach medycyny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami badań, w których...

więcej

Niedobór witaminy D

Niedobór witaminy D w naszej szerokości geograficznej jest niestety powszechny. Wszytko przez to, że zimą Polacy potrafią nie widzieć słońca przez wiele tygodni bez przerwy.

więcej

Zaburzenia pracy żołądka, czyli dolegliwości trawienne

Wszechobecny w dzisiejszym świecie stres sprzyja mnożeniu się chorób o charakterze trawiennym, w tym zaburzeń pracy żołądka czy jelit. Profilaktyka zdrowia wymaga w tym przypadku próby unikania stresu, choć bywa to bardzo trudne, pomóc może utrzymać nasz organizm w dobrym zdrowiu....

więcej