Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Farmaceutyka

Strona Amol

Amol

Dodano: 06.02.2014
Amol jest znany i stosowany od wielu lat, ale nie każdy wie skąd się wziął i jakie składniki są odpowiedzialne za jego skuteczność. W takim celu została stworzona strona internetowa amol.pl. To właśnie tam została opisana historia leku Amol, a także to, jak zmieniały się reklamy Amolu na przestrzeni wielu lat. Ponad to na stronie amol.pl opisane zostały poszczególne składniki, które wchodzą w skład mikstury. Warto zajrzeć na amol.pl, a dzięki temu można dowiedzieć się więcej niż daje zwykła ulotka.
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 11.08.2015
Żel Benzacne zalicza się do czołówki specyfików sprzedawanych w Polsce, jeśli chodzi o likwidację trądziku pospolitego. Ludzie kupują preparat wyprodukowany przez firmę Takeda Pharma Sp. z o.o., ponieważ wiedzą, że jest to skuteczny sposób na oczyszczenie oraz codzienną pielęgnację skóry dotkniętej trądzikiem. Ten żel do mycia twarzy został wyprodukowany przez firmę Takeda Pharma Sp. z o.o., która jest znanym z doskonale opracowanych pod względem formuły produktów. Benzacne jest tego przykładem.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 30.03.2015
Dzięki naszym rozwiązaniom suplementacyjnym rozwiążecie Państwo problem niedoboru witaminy D w organizmie podczas panowania niekorzystnych warunków nasłonecznienia. Nasz serwis daje szansę kontaktu w tej sprawie ze specjalistą farmakologii i informuje o możliwościach utrzymania diety gwarantującej właściwe nasycenie organizmu witaminą D. Wyjaśniamy krok po kroku, dlaczego warto podejść do problemu poważnie. Odbija się on bowiem na funkcjach odporności organizmu, szczególnie na stanie kości u osób starszych i młodzieży. Nasze techniki suplementacji w prosty sposób wspierają Państwa codzienny jadłospis, a brak słońca przestaje, aż tak przeszkadzać.
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 06.06.2014
Interesująca strona dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się nieco więcej na temat cholesterolu i jego znaczenia dla ludzkiego zdrowia. Otóż okazuje się, że cholesterol jest nam bardzo potrzebny by rozmaite procesy biologiczne przebiegały poprawnie. Niestety jego nadmiar jest nie tylko szkodliwy ale również może zagrażać zdrowiu i życiu. Na Vitabuerlecithin.pl znajdzie się wiele porad dotyczących leków i suplementów diety sprzyjających pozbywaniu się nadmiaru złego cholesterolu z naszego organizmu.

Trwała depilacja coraz bardziej modna

Marzy Ci się depilacja, która przyniesie trwałe efekty, a Ty będziesz mieć spokój przez dłuższy czas?

więcej

Giń pryszczu!

Trądzik to uciążliwe schorzenie, które niestety czasem trzeba leczyć latami. Jednak trzeba stosować się do zaleceń dermatologa i używać odpowiednich specyfików, ponieważ nieleczony albo źle leczony trądzik może być powodem powstawania blizn.

więcej

Technologia ultradźwiękowa w medycynie

Za pomocą technologii ultradźwiękowej lekarze są w stanie dokładnie ocenić stan wewnętrznych organów pacjenta. Urządzenia używane na co dzień w badaniach EKG oraz USG są niezwykle pomocne w wielu dziedzinach medycyny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami badań, w których...

więcej

Niedobór witaminy D

Niedobór witaminy D w naszej szerokości geograficznej jest niestety powszechny. Wszytko przez to, że zimą Polacy potrafią nie widzieć słońca przez wiele tygodni bez przerwy.

więcej