Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Medycyna

Strona Albothyl

Albothyl

Dodano: 10.06.2014
Globulki dopochwowe Albothyl to lek na problemy związane z okolicami intymnymi kobiet. Dzięki zawartości polikruzenu, który powoduje zakwaszenie i złuszczanie chorego nabłonka, zapalenia i zakażenia grzybiczne pochwy mogą zostać usunięte bez nadmiernej ingerencji w organizm kobiety. Jednak nasza strona to nie tylko informacje o globulkach bez recepty - staramy się dostarczyć pomocy lekarskiej w naszych artykułach. Wywiady z lekarzami i ginekologami ukazują, dlaczego dochodzi do zapaleń pochwy, że nie jest to nic nadzwyczajnego i w jaki sposób radzić w przypadku wykrycia zmian we florze śluzu.
Strona Klinika Implantologii

Klinika Implantologii

Dodano: 24.11.2014
Klinika implantologii i stomatologii to doświadczenie połączone z profesjonalizmem. Takie zestawienie jest gwarancją, że pacjenci otrzymają najlepszą pomoc. Położona w Krakowie klinika zajmuje się profesjonalnymi zabiegami dentystycznymi, implantologicznymi i protetycznymi. W zakresie leczenia znajduje się pomoc mikrochirurgiczna, ortodoncja, medycyna estetyczna a także fachowe konsultacje. W pracy wykorzystuje się najnowsze urządzenia, wiedzę wykwalifikowanych pracowników i doświadczenie. Zapraszamy.
Strona Laserdent

Laserdent

Dodano: 11.12.2012
Leczenie zębów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezbolesne! Laserdent, klinika dentystyczna, jako pierwsza w Łodzi świadczy usługi stomatologiczne przy pomocy lasera. Borowanie zębów jest bezbolesne, nie ma tego nieprzyjemnego dźwięku, a koszt jest na każdą kieszeń. Dodatkowo Laserdent pomoże przy kanałowym leczeniu zębów, wstawianiu implantów zębów, protetyce dentystycznej, a także w razie takiej potrzeby wykona prześwietlenie pantomograficzne zębów rentgenem na miejscu.
Strona Medox

Medox

Dodano: 17.12.2015
Od wielu lat nasza prywatna klinika zapewnia realizowanie poszczególnych terapii mających na celu leczenie uzależnień między innymi od alkoholu, narkomanii czy leków. W naszej klinice posiadamy zarówno komfortowe warunki, w których realizowane jest leczenie a jednocześnie zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić realizowanie skutecznych terapii, które jednocześnie poprzez rozbudowaną diagnostykę jest dopasowana do potrzeb naszych pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki!
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 10.02.2014
Marka Mobilne Badania zajmuje się organizacją takich wydarzeń i przedsięwzięć, jak warsztaty medyczne, kampanie marketingowe, a także mobilne badania. Całościowa oferta obejmuje organizowanie strategii działań medycznych, w tym zapewnienie kadry lekarskiej, zorganizowanie przestrzeni marketingowej, przygotowanie wydarzeń medycznych od początku do końca. Tym samym jej oferta jest jedną z najbardziej skutecznych w ramach marketingu rynku medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z tymi usługami.
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 30.06.2016
Nasza najważniejsza specjalizacja to kompleksowe leczenie problemów występujących w obszarze jamy ustnej. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, chociażby mikroskopem i innowacyjnymi lampami przeznaczonymi do wybielania zębów. W naszej ofercie występują licówki i wiele innych wypełnień, które mają poprawić Państwa kształt zębów, a jednocześnie zagwarantować maksymalną wygodę. Stawiamy również na profilaktykę i higienę jamy ustnej. Doradzamy Państwu właściwe rozwiązania. Nasz gabinet stomatologiczny funkcjonuje na terenie Wrocławia.

Giń pryszczu!

Trądzik to uciążliwe schorzenie, które niestety czasem trzeba leczyć latami. Jednak trzeba stosować się do zaleceń dermatologa i używać odpowiednich specyfików, ponieważ nieleczony albo źle leczony trądzik może być powodem powstawania blizn.

więcej

Sprawdzony sposób na trwałą depilację strefy bikini

Depilacja stref intymnych jest nieco problematyczna. Z tego względu, iż skóra w okolicach bikini jest bardzo delikatna. Łatwo ją podrażnić, podczas depilacji należy być bardzo ostrożnym.

więcej

Trwała depilacja coraz bardziej modna

Marzy Ci się depilacja, która przyniesie trwałe efekty, a Ty będziesz mieć spokój przez dłuższy czas?

więcej

Niedobór witaminy D

Niedobór witaminy D w naszej szerokości geograficznej jest niestety powszechny. Wszytko przez to, że zimą Polacy potrafią nie widzieć słońca przez wiele tygodni bez przerwy.

więcej