Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Sprawdzony sposób na trwałą depilację strefy bikini

Jest wiele sposobów na usunięcie niechcianych włosków w tych miejscach, jednak zawsze pojawia się dyskomfort spowodowany ich odrastaniem. Jednak coraz więcej osób, a w szczególności kobiet dba o to, aby zarówno podczas wakacji, czy też na basenie uniknąć dyskomfortu związanego z nieestetycznym wyglądem okolic bikini.

Coraz więcej kobiet ceni sobie również to, iż depilacja okolic intymnych zwiększa komfort i sprzyja utrzymaniu odpowiedniej higieny. Jakie są najpopularniejsze metody depilacji okolic intymnych?Maszynka do goleniaTen mechaniczny sposób depilacji wymaga niezwykłej precyzji oraz użycia odpowiednich kremów, bądź pianek do golenia, które nie spowodują reakcji alergicznej, ani też nie podrażnią skóry. Po goleniu maszynką włoski odrastają dość szybko, pojawiają się już po trzech dniach, są silniejsze i grubsze. Jest to najmniej bolesna metoda, aczkolwiek bardzo czasochłonna i niekomfortowa w skutkach.

Rodzaje depilacji bikini

 

Depilacja woskiem. Zabieg depilacji plastrami, bądź woskiem lepiej aby był wykonywany przez kogoś innego. Robiąc to samodzielnie łatwo jest podrażnić skórę, bądź wykonać to źle, niedokładnie. Ten rodzaj usuwania włosów jest bolesny, aczkolwiek zapewnia pozbycie się zbędnego owłosienia na dłuższy czas. Polega bowiem na wyrywaniu włosów razem z cebulkami, w związku z czym nowe włosy pojawiają się po okresie trzech tygodni od zabiegu.

Nie zaleca się go osobom, które mają bardzo delikatną skórę, skłonną do podrażnień. Depilacja laserowaUmożliwia ona trwałe usunięcie włosów z okolic intymnych. Wymagane jest kilka zabiegów, podczas których wiązki światła laserowego podgrzewają i niszczą mieszki włosowe. W związku z tym, iż faza wzrostu włosów jest różna, zabieg ten trzeba wykonać kilkukrotnie, w odstępach 2-3 tygodni, tak aby było to podczas fazy wzrostu włosa (anagen). Ważne, aby depilacja bikini odbywała się z wykorzystaniem dobrej jakości sprzętu, na przykład Light ScheerDuet firmy Lumensis, z której korzysta między innymi warszawski salon LaserCare. Ten sposób na depilację okolic bikini jest najbardziej skuteczny oraz ma trwałe działanie.